Proline Kedi Kumu Çeşitleri Öneri

KediLana

Anket

Marsilya sabunu
(5 oy)
Bebek pudrası
(4 oy)
Lavanta
(5 oy)
Natürel parfümsüz
(12 oy)
Toplam (26 oy)

Merhaba oskaryum çam peleti kullandım çok iyiydi ama çok zamlandı ben de uygun fiyatlı alternatiflere yöneldim fakat bu sefer de çamur çıktı aldığım peletler, tekrardan proline kullanmaya geçicem yılbaşı gelmeden stoklamayı düşünüyorum fiyat performans olarak çok memnunum sizce hangi çeşidi topaklanma vs konusunda daha iyi? Hangisini stoklayayım? Çeşitleri arasında kalite farkı var diyor herkes

13 CEVAP

MerveeMia

Ben bebek pudrası kullandım memnun kalmadım kokuyu haps etmiyor aksine çöp gibi kokuyordu daha sonra pro line Marsilya sabunlusunu aldım kokuyu felan çok iyi haps ediyor topaklanması da çok güzel tavsiye ederim

Missboon

Topaklanması bence iyi bu markanın düzenli değiştirmek çok uzun süre kullanmamak gerekiyor zaten, ben kokusuz olanları tercih ediyorum çünkü kumun kokusuna birde kedinin idrar kokusu karışınca iğrenç oluyor onun yerine kokusuz kum ve koku giderici kullanıyorum 0 koku

Bszcn

Kokusuz ve tozutmayan kum kullanmanız gerekiyor kedinin sağlığı için proline markasının yanında vancat aktif karbonlu kedi kumu ve bastet kedi kumunu önerebilirim ikisinde de hem koku olmuyor hem de hayvana zarar vermiyor

selinay41

Kokusuz kum daha sağlıklı

Sezgek

Proline çok kötü bir marka topaklanması da kötü tozutmalı aşırı kötü onun yerine lindo cat i öneririm tozutmalısın bir nebze daha iyi ve arkadaşların dediği gibi en sağlıklısı kokusuz olanı

Cennet29

Marsilya kokuyu cok güzel hapsediyor ama kediler için parfüm zararlı ve bunlar tozuyor. Van cat aktif karbon kedi kumunun tozması proline dan daha az ve topaklanması daha güzel. Sandy markada tozsuz kum var. Bastet tozsuz kum.

Balimlilac

Kokusuz ve tozsuz kum kullanmak gerekiyor. Parfümlerle kokuyu hapsetmek isterken dostumuzun sağlığı ile oynuyoruz. Van cat aşırı tozlu bir kum, kokusuz ama çok tozlu. En iyisi bastet. Yeterli miktarda kum koyarsanız çişi dağılmıyor anında topaklaşıyor ve sıfır toz. Ankette belirttiğiniz naturel parfümsüz harici diğerlerini almamanızı tavsiye ederim.

KimJeongguk

Kokulu kumlar kedilen ciğerlerini bitiriyor. Sakın kokulu almayın.

KimJeongguk

Bir de Proline asla ama asla önermem. Çamurlaşıyor gram koku hapsetmiyor evin içi kedinin yaptığı pislikten kokuyor iğrenç ötesi bir kum insanlar nasıl alıyor anlamıyorum. Biz 1.5 yıldır Vancat aktif karbonlu kullanıyoruz üstüne kum tanımam süper bir kum.

Emirckr

Proline alacaktık bu koku(parfüm)çok aşırı olduğunu söylediler,
Kediler için de fazlası zararlı maalesef.
Ama Marsilya ile bebek pudralı en çok tavsiye edilenler arasındaydı genellikle,
Ben çok arayışa giremedim hatta geçtiğimiz gün acil ihtiyaç olduğu için marketten Mırmır’ınkini almak zorunda kaldım,
Önyargılıydım ama fena değil fiyat/performans ürünü denebilir.
Kokuyu da bence iyi hapsediyor.
Yoğun bir parfüm kokusu da yok.Fakat kısmen tozama durumu bunda da var maalesef.
Yine de kokuyu hapsetme hususunda başarılı bence.

Sekerlipati

Ben bir kere vam kokulu olanını almistim heryer buram buram cam kokuyordu cam ormanı sanki hemde balkonda durmasına rağmen öyle bol kokuyordu oda parfümü gibi

Sekerlipati

Kokusuz olanından stok yapmıştım onlar da asla koku tutmuyor hep kaka koktu bir de kapı girisinr yakın odada duruyor 🤧 kokusuzlardan illallah geldi. Royalist kumları güzel sabunlusunu almistim kum pis olsa bile yaklaşınca hafif sabun kokusu geliyordu

TATA4242

Canlarım kokusuz filan onları filan gectimde mutlaka tozunu kontrol edin.Ben kedinin kaç katı ciğere sahip bir insan olarak o tozdan etkileniyorsam kedi ne kadar etkileniyor siz düşünün.Onun için toz kontrolü yapın.