Pro Choice Mu Brit Premium Mu?

e234567

orta segment mama arıyorum hangisi ya da daha iyisi dediğiniz mama var mı?

1 CEVAP

GzdeAkbuz

Yazdığınız mamaların ikiside gayet orta segment için kaliteli mamalar benimkine ProChoice yavruyken almıştım brit premiumu da önceden yemişti ama proplanin tadını alınca yemek istememisti Dr.Sacchi, Happy Cat, Petline, MamaSanatı, Natura, Pronature, Matisse, Vancat, Molly, Animal World, Obivan, Leos, Felicia, My Food, Kito, Club 4 Paws, Optimeal, Sanabelle, yeterli olacaktır bunların içinden uygun bulduğunuz varsa bakarsınız artık