Köpek Sahiplendirilirken Nakliyat

brkmstc

İyi günler Petlebi Ailesi, ben köpek sahiplenmek istiyorum, Hatay'da yaşıyorum. Adana-Mersin-Hatay civarı bulamadık yavru köpek. Genelde ilanlar İstanbul-Ankara-İzmir gibi şehirlerde oluyor. Bu illerde bulduğumuz köpekleri kargo ile getirtecek olsak, hangi kargo şirketine güvenebiliriz ve fiyatlandırmaları nasıl oluyor? Yardımcı olursanız sevinirim.

1 CEVAP

Robin

Şahsen böyle bir nakliyat nasıl yapılır bilmiyorum ancak bildiğiniz kargo firmalarını arayıp canlı nakliyatı için bilgi almanız bence en mantıklısı. kargo ücretleri mesafe ve kiloya belirlenir ancak canlı nakliyatı durumunda bu iş bir daha farklı standartlara sahiptir diye düşünüyorum.

Ayrıca şehir dışından hayvan getirirken hayvanın başka fotoğraflarını istemeyi unutmayın ayrıca kargo için alıcı öder seçeneğini tercih etmenizi öneririm direk kapıda veya şubede kargo için ödemeye yaparsınız.