Merhaba Kedim 4 Aylık Ve Formix Maması Kullanıyorum Sizce Formix İyi Bir Mamamı

IIremsultan

Bazıları mama çok güzel bağzıları tüy fökümü yapıyor diyo oyüzden formix Iyimi kötümü

4 CEVAP

SelinTuksal

iğrenç bir mama . geçen hafta zorunlu olarak 1 tane almıştım... onun yerine animonda carny, schesir, instinct almanız çok daha iyi

ursaminor

Yaş mama mı bu Selin?
Ben kuru mama sanmıştım. :/

ursaminor

Sanırım market maması bu içeriğinin yazılı olduğu hiçbir site bulamadım.
Ama size şunu söyleyeyim, içeriğine bakın. İlk içerik et (löp et ama bakın bilmem ne proteini, bilmem ne eti unu değil) değilse, o mama etobur bir hayvan için uygun değildir. Sadece mantıklı olmak yeterli bunun için.

SelinTuksal

malesef piyasada böyle bi 'yaş' mama var aman sinem abla bunun yaşı da kurusu da olmasın mümkünse. yüzde 8 mi 4 mü ne et içeriği var sadece :(((