Bitkisel Sakinleştirici Ve Çip

Ikonik23

Merhaba oğluma çip taktırıcam ama bizim icin veterinere gitmek çok büyük problem. Fazla hırçınlaşıyor evden bile nasıl çıkaracağımı bilemiyorum. Bitkisel sakinlestirici kullanan tavsiye edebilicek olan varmı bir zararı olurmu ? Yanıtlarsanız sevinirim

8 CEVAP

Cennet29

Vets plusun hap olanını aldım hiç bir işe yaramadı

Bszcn

Sakinleştirici maltlar var özellikle kızgınlık döneminde olan kediler için kullanıyorlar kaliteli içeriği olan iyi bir markanın maltını alabilirsiniz veterinere gitmeden önce de verebilirsiniz birde Melisa çayı iyi geliyordu isterseniz onu da bir araştırın ona göre kullanırsınız
Ben kendi kedimi ödül mamasıyla kandırarak alıştırmıştım isterseniz onu da bir deneyin taşıma kabına girmeden önce bir tane ödül maması içindeyken de bir tane ödül maması vererek alıştı

Ikonik23

Teşekkür ederim

Toscana

Benim kızda aynı götürmek sıkıntı dilerim bir çare buluruz

bidiboom

Selam, mobil veterinerle calisin derim, bizim veterinerimiz yillardir mobil calismaya gecti yani eve gelip asilarini evde yapiyor, "hayvanlar alisik oldugu ortamdan klinige getirilince daha ajite ve agresif oluyorlar, boylesi hayvanlara daha iyi geliyor" demisti birinde.. birkac yerde ismini de yazdim ama artik reklama donusecek diye buradan yazmiyim, isterseniz mesaj atarsiniz iletisim bilgisini verebilirim, ancak baska mobil calisan veterinerler de gorur oldum, yani bu yayginlasmis gibi artik, hayvancagiz da siz de hic bosuna eziyet yasamayin..

bidiboom

Pardon asi diye algilamisim, asi makul de cip uygulamasi bizim vet.in pahali 500tl, kullandigi sistem mi neyse ondan kaynakli ozel olarak pahali yani kendisi de diyor, fakat baska mobil vet.leri bir tarayabilirsiniz..

Ikonik23

Çoo teşekkür ederim araştıracağım. Senelik karma aşısı için veterineri eve çağırmıştım aslında geçtiğimiz kış gelip yapmışlardı ancak kedim güvenli bölgesinde onu tutup zorla aşı yaptıkları için dahada strese girmişti korkudan tuvaletini yaptı evin heryerine. Eve çağırmakta çözüm değilmiş anladım o zaman. Teşekkür ederim yinede cevaplarınız için

AyseMia

Veda Kot Bayoun tavsiye ederim, bitkisel içeriklidir. Sadece Veteriner Kliniklerinden temin edebilirsiniz, yaygın olarak satılan macun şeklinde olanların pek bir etkisi olmuyor.