Kedimin Irkını Anlayamadim

Lorelei94

Anket

Ankara kedisi
(0 oy)
Van kedisi
(1 oy)
Russian white
(4 oy)
Toplam (5 oy)

Kedimin ırkını çok araştırdım. Net bir karara varamadim. Veterineri de "Van kedisi" mi yoksa "Ankara kedisi" mi karar veremedi. Arastırdikca neredeyse hiç duyulmamış ama az bilinen "russian white" cinsine cok benzediğini de gördüm. Sahiplendigim aile kedimin annesinin "russian blue", babasinin "ankara kedisi" oldugunu söyledi. Sizce hangisi??

2 CEVAP

Sezgek

Aslında cevabınızı almışsınız kırma bir kedi kırma olduğu da belli net bir şey söylemek zaten zor kırma kediler için ne yazıkki netten bakıp çok benzetsek de bu nadir türler ya da cins türleri saf olarak bulmak imkansıza yakın çünkü anne babaları bilsek bile bir önce ki ebeveynlerin saflığını bilemeyiz bence kedinizin tipi russian Ankara kırmasına çok da uyuyor daha söylemeden aklıma gelmişti açıkçası ama türü falan boşverin hepsi birbirinden güzel bol bol sevmeye bakın

Lorelei94

Türü tabi ki önemsiz tekir bile olsaydı da sorun olmazdı benim icin çünkü ben zaten bilmiyorken tekir saniyordum o benim evladim ne olursa olsun =)