Kedim Yatağa İşiyor Neden?

Merhaba. 2 yaşında erkek sarman kısır kedim arada yatağa işiyor. Ama sık olan bir durum değil. İdrar yolu enfeksiyonu olsa sık sık olur sanırım değil mi? Bir keresinde 2-3 gün tuvaletini temizlemediğimiz için yaptığını düşünüyorum. Bir kere gece benimle uyurken kapı kapandığı için yapmıştı. Şimdi de 10 gündür evde misafir kedi var aslında iyi anlaşıyorlar yalıyorlar oynuyorlar kavga ediyorlar bazen ama onun varlığı stres yaratmış olabilir mi kaç gündür bu durumu yaşamamıştık ama?

1 CEVAP

Lorelei94

Kediniz kızınca yapıyor sanki. Kumu kirliyken, kapı kapaninca çıkamadığı için, misafir 10 gündür gitmedigi icin, sinirlenmiş ve bu sekilde anlatmaya alışmış gibi geldi bana😬