Kedimin Tüyleri Dikleşiyor

HopeSouL

Herkese merhaba, kedimin sırt tüylerinde bir süredir dikleşme var. Sebebi hakkında fikri olabilecek var mıdır acaba?

8 CEVAP

Sezgek

Kediniz erkek mi yağlı kuyruk sendromu başlangıcı olabilir vete danışmak da fayda var

HopeSouL

Dişi

Sezgek

Hımm bilemedim o zman yağlı kuyruk genelde erkekler de görülüyor bence yine de vete danışın derim

HopeSouL

Anladım. Bende arada üstünü örteyim o zaman.

Lorelei94

Hic inmiyor mu? Surekli tetikte mi acaba neyden korkuyor bukadar?

aslihan_e

Üşüyor olabilir, bir de tüyleri seyrek duruyor biraz.

Cennet29

Benim kedim erkek ve bu hareketi sadece üşüdüğünde yapıyor bende üstünü örtüyorum. Sürekli böyleyse belki kediniz hep üşüyodur değerleri düşüktür

HopeSouL

Kedimin sırtında aynı zamanda keçeleşme vardı. Kuru şampuan sürüp ovduktan sonra kağıt havlu ile sildim. Tüyleri düzeldi ve yumuşacık oldu. Keşke önceden bilseydim.