Kedimin Gözünün Altındaki Tüyler Dökuldü Birde Kısık Tutuyor

Dumancesur

Kedimin gözündemi tüyler döküldü akıntı oluyordu veterinerin verdiği damlayı kullandım ama bugün tüyünün döküldüğünü farlettim daha önce başına boyle bisey gelmiş olanlar varmı. Tekrat veterinere götürücem

4 CEVAP

Gamzecs

benim kedimin gözünün üat kısmına olmuştu bu durum birde kızarıklık ve birazcık şişlik vardı çok hiperaktif bir kedi olduğu için bir yere çarpabileceğini söylemişti veterineri belki ondan olabilir ama sadece buna bağlamayın yediği mama alerji yapıyor olabilir bunları da göz önünde bulundurun alerji yapıyorsa gözünü kaşımış da olabilir

Gamzecs

benim kedimin gözünün üat kısmına olmuştu bu durum birde kızarıklık ve birazcık şişlik vardı çok hiperaktif bir kedi olduğu için bir yere çarpabileceğini söylemişti veterineri belki ondan olabilir ama sadece buna bağlamayın yediği mama alerji yapıyor olabilir bunları da göz önünde bulundurun alerji yapıyorsa gözünü kaşımış da olabilir

Lorelei94

Tuy dokulmelerinde mantar enfeksiyonu ihtimali olabiliyor gecmezse veterinere tekrar gidin

Dumancesur

Bu aralar tüy döküyor ama mamasınıda değiştirdik veteriner hekime götürücez insallah kötü birsey yoktur 😔