Sokak Kedisinin Elimi Hafif Çizmesi

balim14

Elimi çizdi hafif sadece nokta kadar kan oldu gereksiz aşı olmak istemiyorum ama korktum da açıkçası kedi yavru kedi annesi yokmuş ablam alıp evine getirmiş 2-3 aylık olabilir

5 CEVAP

Cennet29

Mahallenin bütün kedilerinin ellerimde pençe izi var hiç aşı olmadım

AhsenAise

Sabunlu su ile yıkayın, herhangi bir mikrop öldürücü ile dezenfekte edin , mümkünse tetanoz aşısı olun ,çünkü kedilerin ısırması pek tehlikeli olmasa da kedi tırmığınin neden olduğu ciddi sonuçlar var

aslihan_e

Hiçbir şey olmaz. Tetanoz aşınızın süresi dolduysa zaten yapılmalı. Başka bir şeyden de kapabilirsiniz.

Lorelei94

Benim de sakin sanıp sevdigim bir kediden inanilmaz bir isirik yedigim oldu kanadi falan avm de oldugumdan hemen bir eczaneye gidip batikon surdurmustum oncesinde dezenfektan falan bir sey olmadi ama sonrasinda

sahraxfittiko

kolonya basın hiç birşey olmaz