Kedinin Astıma Zararı Varmıdir?

Kbrwxx

Babamın alerjik astimi varmış toza karşi fakat ben kedi sahiplenmeyi çok istiyorum sahipleneceğiz ama babama zararlımıdır diye kaygılarım var daha önce papağan besledik bişey olmamıştı kedi alinca bişey olurmu

3 CEVAP

Merloli

Bana kalırsa bu durum astımının seviyesine bağlı, ben bu soruyu daha önce sormuştum birçok kişi astımı olmasına rağmen beslediğini söylemişti, yani beslenebiliyor bu bir engel değil ama dediğim gibi ileri seviyede ise bir doktora danışması gerektiğini düşünüyorum.

Roza23

Evde 2 koah hastası ile yaşıyoruz ve hicbi sıkıntı yaşamadık bugüne kadar. Özellikle annemle uyur kedim ki onda sadece koah degil baska nefes problemleri de var ama kedinin bi etkisi olmadi hic. Benim toza alerjim vardi 1 ay kadar psikolojik olarak toz varmis gibi hissettim ama geçti sonradan. Hicbi sorun yaşamıyoruz:)

emrezrtrk

Benimde astimim var ama kediyi ilk eve aldığımda 2_4 hafta hep hapsirdim aileme söylemedim.kizarlar kediyi gönderirler diye ama suan geçti