Hastalik Belirtisinmi Acaba Yoksa Ergenlik Donemi Mi?

alegaga

Gagam son bir hafta bi yere kitlenip degisik miyavluyor ve asiri derece sirnasik oldu. onu severken salyalar sapir supur. yaptirmadigim asilardan bir tek kuduz kaldi. salyalar beni cok endiselendiriyor hastalik olabilir mi yoksa ergenlige mi girdi? ya da sadece sevilmekten asiri keyif aldigindan mi?

4 CEVAP

SelinTuksal

Bu ciddi bir hasyalık belirtisi olabilir acilen bir veterinere götürün bi yere kitlenip miyavlaması pek hayra alamet değil gibi

Reyyanhan

Kızgınlıkta olabilir . Salya derken .. Çok aşırı mi acaba ?

alegaga

akmiyor ama basini silkelerken sicratiyor damla damla. boyle seffa yogun degil su gibi

alegaga

telas yok. kizginlik doneme girmis. tum arkadaslara cevaplari icin tesekkurler. salyalar da zamanla gecermis. paylasmak istedim ki soz de bilesiniz