Kuşumun Cinsiyeti Ne?

Lokumcukk

Arkadaşlar anlayan var mı Cinsiyetini nasıl öğrenebilirim Yanına eş alıcam ona göre

6 CEVAP

Lorelei94

Kuşunuz kac aylik, eger yetiskinlige gecme asamasindaysa burnundaki renk karmasasini anlamak zor olabiliyor ama gordugum kadariyla erkek gibi =)

Erkek gibi duruyor

KedicikUzum

Erkeğe benziyor

byzkpln

Yavru değilse dişi olabilir. Benim kuşumda ceresi koyu renk ile başladı bir çok kişiden erkek olduğunu öğrendik. Kızgınlık zamanı kahverengi oldu yine koyu renk diye erkek diyorduk 😂 2 sene erkek diye besledik meğerse dişiymiş kuş buda aynı ona benziyor beyaz albino cinsiydi oda. Küçükse biraz saha bekleyin netleşsin

KimJeongguk

Burnunu yakından çekseniz daha iyi olurdu. Burun deliklerinin çevresi beyaz gördüğüm kadarıyla kuşunuz dişi.

Lokumcukk

Yavru olarak aldık 3 aylık falan sanırım