Kedim Severken Kaçıyor

Siyamm

Arkadaşlar öncelikle merhaba kedim son 2-3 haftadır severken benden kaçıyor yanına uzanıyorum kalkıp gidiyor kafasını seviyorum kafasını başka yere çeviriyor sadece uykudan kalkınca sevdiriyor kendini acaba kızgınlık döneminde mi ? o yüzden mi yapıyor kendisi erkek 9 aylık siyam kedisi birde dışarı çıkmak için dış kapının önünde sürekli ağlar seste miyavlıyor tabi ki çıkartamıyorum soğuk davranıyor sebebi nedir acaba bilenler yorumlayanlar cevap verirse çok teşekkür ederim :)

4 CEVAP

goknur

Balkondan dusmuyorlar merak etmeyin denmis ama bir cok kedi bu yuzden hayatini kaybetti. Ve burda cok orneklerini gorduk. Gogus tasmasiyla gezdirmeyi deneyin veya balkonda gozetim altinda tutun derim ben.

Kediseviyorum

Öncelikle kedinizin soğuk davranması kişiliği yüzünden olabilir, dışarı çıkartmadığınız için de olabilir. Eğer en alt katta değilseniz kedinizi balkona çıkartabilirsiniz(düşmezler merak etmeyin) ,tasma alıp gezdirebilirsiniz. Dediğim gibi kişiliği yeni yeni oturuyorsa böyle davranadabilir. Benim kedim de çocukken sevdiriyordu,büyüyünce sevdirmedi. Hoşuna gitmiyor olabilir onunla farklı iletişim yolları deneyin.

YasaYasa

Size trip atıyor kolay gelsin :))

Siyamm

@kediseviyorum 7 kattayız o yüzden balkon zor zaten 1 kere düştü hayatta kalması mucize o yüzden sadece kontrol altında balkona salıyoruz teşekkkürler yanıtlarınız içinn