Kedimin Bir Gozunun Ustunde Tuy Dokulmesi Var

ozgegorucuu

Merhaba,
Kedimin sol gozunun ustunde bir bolgede tuy dokulmesi oldugunu farkettim. herhangi bir kizariklik yok sadece dokulme var.
Neden olmus olabilir?
Tesekkurler

3 CEVAP

anilzi

Geçen sene aynı sorun bizde de vardı iki gözün üstünde, veteriner ev tozu akarlarından olur demişti. Biotinli çinkolu omegali bir hap vermişti. Sonrasında biofeline plus b kullandık baya geçmiş gibiydi ama tekrar başladı.

Okan3439

Kızarıklık vs göremedim sanki ama mantar olma ihtimali var

ozgegorucuu

kulaginin kivrim yerinde kucuk bir kizariklik gordum sadece. dokulen yerde kizariklik yok, kasimiyor da