Elma Canavarı

suibulut

4 aylık Bulut’um tam bir elma canavarı. Zararlı olur mu ?

5 CEVAP

ursaminor

Bizim kız da mandalina manyağı :D
Köpekler bu konuda kedilerden farklılık gösteriyor, meyve sebze yiyebiliyorlar iyi oluyor.

ASPCA'nın sitesindeki listeden hangi bitki/meyve/sebze kedilere/köpeklere zararlı görebilirsiniz:
https://www.aspca.org/pet-care/animal-poison-control/toxic-and-non-toxic-plants

akitalove

Hayır zararli degil çekirdeklerini ayırın sadece gerisini yiyebilir

zeynepgurgen

Aşırıya kaçmadığınız sürece elmanın doğal şekeri hayet de yararlıdır. :)

izzy

Çekirdekleri zehirler onu ayırıp yarım elma vermeniz kafi fazlasi zarar elbette diğer meyveler de ayni çekirdeklerini ayırın yeterli

suibulut

Çok teşekkür ederim içim rahatladı.