Sheba Yaş Mama

eriko

Ya benim kedim diğer royal can olsun nd olsun hepsini denedik ama shebayı çok seviyor önerir misiniz sağlığı açısından

1 CEVAP

Emirckr

Sheba’nın Felix olsun Whiskas olsun bunlardan ciddi derecede bir farkı yok diye biliyorum,
Zaten içeriğine de bakarsanız gerçek et oranının yalnızca %4 kadar olduğunu görürsünüz kalanı ne olduğu belirsiz hayvansal türevler ve tahıl yuvasından oluşuyor.
Sık vermeyecekseniz ve kaliteli bir kuru mama kullanıyorsanız çok seviyor diyerekten dilerseniz verebilirsiniz ama tavsiye etmem yine de,
Farklı arayışlara da girin bence,
Nutri Feline olabilir,Gimcat,N&D,Schesir olabilir.