Kedimin Hastaligini Bulamiyorlar Ne Yapmaliyim?

Coustei

Lucy bir van kedisi kotu kosullarda yasiyordu alıp tedavisini yapmak ona bakmak istedik fakat goz damarlarinda çatlama sonucu gozleri basınç yapti ve kanamaya basladi göz rengi kayboldu yerine kan oturdu. Bazı göz damlalari kullanimindan sonra sonuç alamadigimiz gibi diş etleri de kanamaya basladi. Ender gorulen bir seymis veterinerimiz bunu bulamiyor. Örgenci olduğum için de tedavisini karsilamakta çok zorlaniyorum ne yapacağımı bilmiyorum

6 CEVAP

SimbaMia

Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşaAllah çabuk iyileşir

kedist

facebook adresiniz varsa gruplar var orada " sagım solum pisi " gibi fotoğrafları ile paylaşırsanız yardımcı olabilecek birileri mutlaka çıkacaktır.

Coustei

Bi bakacağım tesekkur ederim

kedist

rica ederim çok geçmiş olsun.

Coustei

Iyilesme gosteriyor çok şükür çok teşekkür ederim güzel dualariniz içinn :)

Elfffff

Merhabalar resmi varsa ben de veterinere sorabilirim.Belki farklı bir yorumu olur.