Yetişkinlik Sürecine Geçiş

GrkmYnlmz

Merhabalar kedim 1 yaşına girmek üzere ve güzel bir mama yesin istiyorum alacağım paketi 5-7 kg gibi birşey alacağım markada tabi varsa şimdi yazan yerde cins kedilerde seçicilik var mı bilmiyorum kedim british shorthair blue önceden yediğimiz mamalar N&D ve Hills di biraz kilosu yerinde bir kedi ne çok kilo alsın ne versin istiyorum sağlıklı beslensin istiyorum öneriniz ne olur

4 CEVAP

KimJeongguk

Süper bir mama yesin istiyorsanız; Acana, Orijen. İyi bir mama yesin istiyorsanız; N&D, Bozita, Exclusion, Sanabelle, Britcare.

Eğer Acaca, Orijen alamam bütçem uygun değil derseniz N&D vermeye devam edin.

GrkmYnlmz

Exclusion, Sanabelle, Britcare. bu 3 marka hiç denemedim hangisi öncelik öneriniz olur ?

KimJeongguk

Biz Exclusion'cıyız. Sığır etli kısır mamasını kullanıyoruz. Bu 3 mamadan öncelikli önerim Exclusion'dan yana olur.

GrkmYnlmz

sığır etli kısırlaştırılmış yazıyor kedim kısır değil ama exclusion