British Mi ?

sy

Minnoş bir kedim var British dedi sahiplendiğim kadın sizce British mi gerçekten ?

15 CEVAP

dilanbulent

Kırma sanırım. Olmasa da önemi yok, çok tatlı maşallah

KimJeongguk

British değil Scottish Straight Silver Tabby.

KimJeongguk

Kürkünün tabby olması kırma olduğu anlamına gelmez bilmeden konuşmayın. Tabby kürklü her cins yavru vardır.

KimJeongguk

Birde tekir diyenler yokmu cidden. Bilginiz yoksa fikriniz hiç olmasın mümkünse.

Okan3439

Kulaklar andırıyor sanki ama kırma gibi geldi emin değilim.

sahraxfittiko

sanırım

Ryhn12

Britishlerin kulakları çok uzun olmuyor, yüzleri de basık oluyor bayağı.Ben Britishe benzetemedim. British olsa ne olur ki hepsi melek zaten

Zxhrlast0x

Anne baba fotoğrafı var mı?

Cemalchief

Kedinin gözlerini siler misini dr animal vs ile, leke kalir kendini temizleyemez bu yaşta

Cemalchief

British değil gibi

blue_hpood

kürküne bakar mısınız, avaz avaz bağırıyor kırmayım diye:)

selinay41

Gri tekir bu

Lisanisan

Cinsi scotyish straigh taby ama biraz cılız o yüzden british değil her cins dik kulaklı kedi de british değil zatsn :)

Muezzabalim

Scottish straight silver aynısının tipkisi yavrularım oldu anne britishshorthair baba scoottishfold du.

Aysh

Kulaklar ve britsh yada scootsh straight diye direten arkadaşlar :)))
Tüğü kadar ömrü olsun çok tatlı bi tekir