Mantar Mi Yara Mi

syuhel

Merhaba. Dün kedimin patisinin üstünde resimdeki gibi bir şey olduğunu fark ettim. Daha önceden yaladigini falan fark etmedik yalamıyor gibi bizce. Dün batikon sürdüm yara kabuğu gibi bir şey vardı bugün baktigimda yok. Çok hareketlilik bir kedi acaba bir yere mi çarptı diyoruz ama mantar da olabilir mi bilmiyorum

(Resimlerde kan kırmızısı gibi çıkmış o kadar kırmızı değil pembemsi

4 CEVAP

Sezgek

Mantara çok benzemiyor ama net bit şey demek zor gözlemleyin biraz Gıda alerjisi gibi durumlar da kendileri dişleyerek de yapabiliyor

byzkpln

Mantar değil. Mantar üzeri kuru kabuk görünümlü olur. Bu yaraya benziyor. Baza altı, koltuk altı gibi yerlerin çivileri sıyrılmış oluyor. Oralar giriyorsa yaralanmış olabilir. Ciddi yara olmamasına karşı kontrol etseniz iyi olur. Ama mantarı dibine kadar yaşamış biri olarak söyleyebilirim ki bu mantar değil 😄

Leon23

Mantara benzemiyor

oykuyildiz

mantara benziyor açıkcası bizimkide aynı böyle başladı