Doğru Mu Sizce?

sy

İlki anne ikincisi baba sondaki de yavrularıymış.Sahiplendiğim kadın öyle söyledi ama sizce gerçekten annesi babası fotoğraftaki kediler mi? Minnoş yavru cins mi sizce?

2 CEVAP

Sezgek

Anne saf gibi durmuyor zaten dolayısıyla yavrunun anne babaya çok benzememesi normal ama yavruya sanki tekir karışmış gibi duruyor bilemedim foroğrafın açısıyla da alakalı olabilir ama çok da önemli mi sizce eğer ora verip aldıysanız tabiki peşine düşersiniz ama sahiplendiyseniz boşverin gitsin her haliyle güzel onlar

Sekerlipati

Bu çok ortaya karışık bir yavru gri tekir kırması gibi duruyor yüzü biraz andırsa da bunların yavrusu değil gibi. Bunlardan sokakta da görüyorum 😆