Sokak Köpeği İçin Mama Tavsiyesi

Cattttler

Merhaba 4 tane sokak köpeğim var besliyorum mama olarak ne alıcağını bilmiyorum orta sekmentte bir mana arıyorum ve yiyecekleri bir mama arıyorum bu konu hakkında hiç bir bilgim yok hangi mamayı alırsam kesin yerler yada beğenirler tavsiyelerinizi söylermisiniz

2 CEVAP

dilanbulent

t e m i z mama sitesine bir bakabilirsiniz çoğu hayvan seviyor. O sitede Kucho marka köpek maması var biz sokak köpekleri için almıştık sevmeyen çıkmadı ama tabii sizin köpekler için garanti veremem damak tadı farklı olanlar olabilir :) Şu an Kucho 15 kilo tavuklu olan 466 lira, kuzulu olan 521 lira

GzdeAkbuz

Scafiyy, Buddy, Joker, Croque, Goody, Purina One, Friskies, Pedigree, Bonnie, Jetix, Proline, Jungle, Promax, Wise Dog, Bosch, uygun fiyatlı birkaçı.