6 Aylık Bir Pug Cinsi Evlâdım Var.mama Olarak Hills Mi Advance Mi Önerirsiniz?

Derin_den

Anket

Advance puppy sensitive somon
(1 oy)
Hills science plan kuzu
(2 oy)
Toplam (3 oy)

6 aylık bir pug cinsi evlâdım var.mama olarak hills mi advance mi önerirsiniz?

3 CEVAP

blue_hpood

mamayı bilemiyorum, sizin tercihiniz fakat bir önerim var: aktivite yaptırırken nefes nefese kalıp dilini dışarıya çıkardığında lütfen dinlenmesine izin verin, pugların burnu basık olduğu için nefes alırken zorlanıyorlar maalesef.. umarım bu hasta ırkın üremesine katkı sağlamayıp kısa sürede kısırlaştırırsınız.

Derin_den

Ewt bütün sorunlarını bilerek sahiplendik en iyi şekilde bakılacaktır hiç şüpheniz olmasin biz zaten çoğaltma hedefli bir aile değiliz hayvan sevgimizi katlamak için diğer sahiplendigimiz evlatlarımıza bir tane daha eklemek istedik.keske herkes bizim gibi düşünüp çoğaltmayı kisirlastirsa.yorumunuz için teşekkürler 🤗

blue_hpood

keşke sizin gibi bilinçli insanlar çoğalsa, iyi ki varsınız:)