Kedimin Makatında Kızarıklık

sy

Iki gündür kedim kaka yaptığında makatı kırmızı pembe rengine geçiyor sonra tekrar eski rengine dönüyor neden acaba normal mi?

5 CEVAP

Sezgek

asıl cevaplamamız gereken sorular altta kalırken saçma sapan tartışma içine giriyoruz içimdeki hayvan sevgisi her zaman ağır basıyor neyseki kediniz ishal olmuş ve hayvanlar için ishal tehlikelidir hangi mamayı veriyorsunuz tahıllı mı tahılsız mama dışında bir şey verdiniz mi özellikle süt yavru kedilerde ishal yapıyor bunlar önemli bilgiler ishal ciddi bir sorun yeni 3 ayrı vete gitmişsiniz ama acilen vete gitmeniz gerekir probiyotik takviyesi alsın ve ishalin neden olduğu anlaşılsın vete gidinceye kadar iki tatlı kaşığı falan ılık yoğurt verebilirsiniz özellikle sulu kısmından

sy

Katılıyorum..Geçenlerde kabız olmuştu yaş mama içine birazcık zeytinyağı koyup yedirdim sanırım bu sefer ishal yaptı ama uzun bir süredir kaka yapmıyor şükür pirinç lapası tavuk göğsü haşlama yedirmiştim herhalde o iyi geldi

sy

Ve şu anda sesi kısık nedenini anlamadım

Cennet29

Sesi kısıksa soğuk almıştır

sy

Ne yapmalıyım