Kedimi Beterinere Götürdüm,İlaç Verdiler Ama Kesim Hala Çok Kötü. Ne Yapmalıyım?

Aysenuraalt

Kedimin kulak ve göz arası bir yara olmuştu. Kedim yaranın kabuğunu kaşırken soydu be yeşil bir sıvı aktı. Sonra yara kapandı şişmeye başladı. Şişiklik yanaklarına kadar ilerledi ve sonunda o da ptladı kanla beraber yeşil sıvı tekrar aktı. Çok halsiz hep uyuyodu bende veterinere getirdim. Adam bana intihap kurutucu verdi. Fısfıs şeklinde. Bir kere kullandık ama kedim çok kötü iki adım atıp hemen yere yatıp gözlerini kapatıyo birde çok kilo berdi halsiz acaba ateşi mi bar diye düşündüm. Burdaki veteriner hiçbirşeyden anlamıyo. Hayvana dokunmadan muayene yaptı resmen bir bakıp ilaç verdi. Kedime birley olmasından çok korkuyorum. Lütfen yardımcı olun.

2 CEVAP

goknur

Hemen baska veterinere goturun hemen!!

Rabia_Smk

Başka bir veterinere götür o iğnesiz olmaz iyilesemez o kedi