Kedimin Bacağı Kırıldı. Eskişehir -Taksit Yapan- Veteriner Önerisi

parskedy

Merhabalar,
Dün kedimin bacağı kırıldı ve her zamanki veterinerimize götürdük, röntgen çektirdik. Sonrasında da veteriner tarafından aranıp bugün için ameliyat randevusu oluşturduk fakat hemen sonrasında öğrendim ki ameliyat için 4000-4500 tl istiyorlar ve taksit yapamayacaklarını söylediler. Böyle bir miktarı tek seferde ödemem mümkün değil. Bu yüzden görece uygun fiyatlı ve mutlaka taksitle ödeme yapabileceğim güvenilir bir veteriner arıyorum Eskişehir'de. Önerilerinizi bekliyorum, teşekkürler.

9 CEVAP

simbakedi

karttan falan ödeseniz sonra bankadan taksit yapamıyor musunuz? belki bu sekilde bir sey de dusunebilirsiniz. ben istanbulda oldugum icin bilmiyorum ancak hayvan hastanesi vs varsa onlaraı da arastırmanızı öneririm. genelde daha uyguna yapıyorlar

aslihan_e

Haritalardan çevredeki tüm veterinerlere bakın ve tek tek whatsapp'tan numaralarına taksit yapıp yapmadıklarıyla ilgili mesaj atın bence.

Cennet29

#amilla kırık bacaklı kediyi nasıl kafeste istirahatle iyi edebilirsiniz şaşırdım açıkcası. Benim kedim iki bacağındanda ameliyat oldu ve platin takıldı her ikisine de. Platinin ucuzuda var kaliteliside. Ucuz malzemeyle yapılan işlem sonrasınsa tekrar sıkıntı verir. O yüzden veterinerimiz en kalitelisini taktı fiyatıda ucuz değildi. Ama kedim şuan cok iyi. Birde nasıl taksit yapılmıyor şaşırdım ben 2 taksitle ödemiştim. Tek seferde kim bu kadar tutarı ödeyebilir herkes ev geçindiriyor

amillaaa

@Cennet29: Kemikler zaten kendiliğinden kaynar. Eğer ki kemikte çok büyük bir ayrılma söz konusu değilse kendi haline bırakıp iyileşmesini beklemek veya alçıya almak yeterli olabiliyor. Kedi fazla hareket ederse kemiğin daha çok ayrışıp sivri bir kısmının deriyi delme riski gibi şeyler söz konusu olabilir o yüzden hareketini kısıtlamak çok önemli.

Cennet29

#amilla 2 bucuk aylık yavruya araba çarpmıştı götürdük ben sargı saracaklar falan sanmıştım kalçadan kırığı çok kötüydü ameliyat oldu güçlü bebek iyileşti. Biz kırıklarda güzel tecrüler basit tedaviler yaşamadık ne yazık ki :( hep ameliyat gerekti iyileşmeler uzun sürdü. Sevindim ameliyatsızda iyileşen kırıkların olduğuna hareket kısıtlamasına katılıyorum 🤗

Merhaba

Kuveyt Türk Katılım Bankasının kredi kartı olan Sağlam Kart'a veterinerlerde vade farksız 5 taksit oluyor. Siz tek çekim yaptırıp mobil şubedeb 5 taksite bölebiliyorsunuz.

aslihan_e

Hem belki daha hesaplı yapan birini de bulabilirsiniz

amillaaa

Kırık ameliyatlarında kullanılan malzemeler çok pahalı olduğu için verilen fiyat kulağa çok az geliyor. Daha uygununu bulabileceğinizi pek düşünmüyorum. Taksit konusunda yardımcı olabilecek birini bulabilirsiniz umarım.
Ameliyat olması zorunlu muymuş? Ben bulduğum ayağı kırık kedilerin çoğunu ameliyat ettirmek yerine birkaç hafta kafes istirahatinde tutuyorum, toparlanıyorlar.

Cennet29

Kesinlikle araştırın taksit yapanlar vardır. Cok geçmiş olsun