Bildiğiniz Bir Kampanya Veya İndirim Kodu Var Mı

dilanbulent

Herhangi bir sitede bildiğiniz bir kampanya veya indirim kodu var mı? Öğrenciyim, evdeki kedimin ve bahçedeki kedilerin ihtiyaçlarını karşılamam lazım, bir kampanya veya indirim kodu varsa çok iyi olur benim için.

5 CEVAP

Ebrnk

Türk Telekom prime müşterisiyseniz veya tanıdığınız varsa, size özel kısmından bidünya fırsatlardan 40 TL lik indirim kodu alabilirsiniz

GzdeAkbuz

'Kola,yma,ma' sitesinde %11indirim kodu " pet1111 ".

dilanbulent

güncel

ozanesk

Gözüme takılanları yazayım.

M a r k a m a m a'da Obivan Selection yavru ve kısır mamaların kilosu 49.95 TL, 1 adet alınabilen Obivan yaş mama 1 TL, Obivan maltlar 39.95 TL, Me-o yaş mamalar 3 al 2 öde, Acana yaş mama 24 TL

P e t z z s h o p'ta Pro Choice 400 gr konserveler 14 lira civarındaydı ama kaldı mı bilmiyorum.

E v i n e m a m a'da ND konserveler tek fiyat 19.20 TL, yeni çıkan Natural ve Quinoa serisi dahil. 12'li bıldırcınlı, balkabaklı 192 TL.

F r o g p e t T r e n d y o l mağazasında Gimcat konserveler 14 - 16 lira arası, sepete özel fırsatta Pawmas 10 lt kum 44 lira olarak çıkıyordu, bana mı özel bilmiyorum. Aynı firmanın H e p s i b u r a d a mağazasında Acana konserveler 23.75 TL' den satılıyor.

dilanbulent

Çok teşekkür ederim