Kedimi Yurtdışına Götürmek

zehraaozlu

Yakın zamanda eğitimim için kanadaya gideceğim, ama kedimi de götürmek istiyorum. İstanbula gidiş, aktarmalar vs derken 24 saatlik bir yolculuk beni bekliyor. Tabii ki veterinerden de yardım alacağım fakat bu konu hakkında tecrübesi olanlardan da yardım bekliyorum. Kediyle yolculuk nasıl olur, psikolojik fizyolojik bir rahatsızlıkla sonuçlanır mı?

17 CEVAP

bu arada orada mama seçeneğiniz çok olur ne güzel ya markete git orijen al:)

emine64

İnş kolaylıkla gidersiniz çok beğendim böyle ilginizi kocaman kalp :)