Ödül Çubuğu

Yarın karma 2 aşısı için veterinere gidicez gitmişken ordan ödül çubuğu almayı düşünüyorum ama benim kedi herşeyi beğenmiyor sizin kedileriniz severek yiyor mu ?

5 CEVAP

ursaminor

gimcat'in ödül çubuklarını çok seviyor bizim kız (ayrıca kuzenin kızı, arkadaşlarımın çocukları). Ama diğer markaları bilemiyorum hiç denemedik.

KedimVar

Ben GimCat (sığır etli ve elmalı) ödül çubuğu, Profine Chicken Sandwich (%100 et) ve Orijen Regional Red (%100 et) kullanıyorum. Kedilerim çok seviyorlar. Ama en çok Profine Chicken Sandwich'i seviyorlar. Denemenizi tavsiye ederim. :)

Masisko10

Bende bugun ilk kez gimcat'in ödül çubuklarından kedilerime verdim bayıldılar bi van kedim bir scotish foldum var ikiside çok sevdi

Benimki arada bir kuru mama yer yaş mama hiç sevmiyo bakalım hangi markanın var bilmiyorum deneticem :)

senakose

Benim kedim cok seviyor bence sizinkide sever