Arkadaşlar Kedimin Cinsini Tam Olarak Anlıyabilen Yazabilir Mi

senaly

kedimi bugün sahiplendim ve cinsini merak ediyorum

8 CEVAP

KimJeongguk

Tekir ve Fold çiftleşiminden elde edilen bir yavru. Kırma yani. Kulaklarda kırıklık olduğu için Scottish Fold diyenler olabilir ama kırma olduğunu bilin ve bunun gibi melez kedileri üretmeyip zamanı gelince kısırlaştırın.

Mivia

@aslihan_e
Scotish fold olsa idi kulaklari diklesmezdi genler kalicidir. Kediler yavru iken kulaklari gelismedigi icin oyle durur. Kediniz farkli bir cins olabilir.

Mivia

Tekir Scottish fold kirmasi. Saglikli bir bebek olmayabilir...

stellabennett

arkadaşların da dediği gibi Tekir Scottish kırması

byzkpln

Kıvrık kulak sebebi ile fd geni taşıyor. İlerde eklem rahatsızlığı ve kalp hastası olabilme ihtimali yüksek lütfen kontrollerini aksatmayın

Fistikliokum

yavrunuz fold kırması ve kesinlikle erkenden tadaviye baslamaniz gerekebilir, lutfen ihmal etmeyin, ve gereken tedavilere başlayın uzman bir vet kontrolünde.

Fistikliokum

vakti gelince lutfen kisirlastirin ki saglikliz yavrulari olmasin.

aslihan_e

Benim kedimin biri de yavruyken böyle kıvrık kulaklıydı büyüyünce dikleşti. Sizce bizimki de sorunlu gen taşıyor mudur arkadaşlar? Merak ettim. Çok hassas bir kedi ve aşırı yumuşak, kasları yok gibi, tutunca sarkıyor elinizden.