Kediler Tuvaletlerini Ne Kadar Tutabilirler

Mery16

Kedimi taşıma çantası ile dışarı çıktığımda götürmek istiyorum fakat tuvaletlerini ne kadar tutabilirler? Yemek ve su olayı nasıl oluyor ?

16 CEVAP

Sznyll

Çantayla dışarı çıkarmak çok mantıksız yani yine bi kutunun içinde dışarıyla teması yok boşuna hem hayvanı strese sokarsınız hemde size yük olur balkona çıkarın daha iyi illa çıkarıcam derseniz tasma takıp gezdirin çimene bassın bari güvenilmeyecek bir şeu değil ben hep çıkarıyordum çokta seviyordu ancak aşıları tam olmalı dışarda bir sürü hayvan var en basitinden parazit kapabilir benim kedim küçüklüğünden alışık olduğu için bir sorun yaşamadık hiç 6 saat dışarda durduğumuz gezdiğimiz oldu fakat her kedi farklıdır uzak bir yere götürmeden önce evin yakınlarında parka götürün bi görsün baktınız çok stresleniyor hiç kalabalığa sokmayın hayvana eziyet olur