Kediler Tuvaletlerini Ne Kadar Tutabilirler

Mery16

Kedimi taşıma çantası ile dışarı çıktığımda götürmek istiyorum fakat tuvaletlerini ne kadar tutabilirler? Yemek ve su olayı nasıl oluyor ?

16 CEVAP

blue_hpood

nereye götürmek istiyorsunuz, alışveriş mağazasına mı? eğer böyle bir şey yapacaksanız yapmamanızı öneririm. 6-8 saat kadar tutabilirler diye biliyorum fakat bu sağlıklı bir şey değil, bizde olduğu gibi.

Balimlilac

Elzem bir durum değilse ve kediniz dışarıya alışkın değilse şahsi fikrim kedilerin dışarı çıkarılmamasından yana. Çünkü kediler konfor alanlarından uzaklaşınca aşırı derecede strese giriyor. Ama wc tutma süresi uzun oluyor. Çok gerekli olmadıkça ne wc den ne mamadan ne de konfor alanından uzak tutmamak gerek. Tabii ki takdir sizin.

blue_hpood

çanta pek konforlu bir taşıma aracı değil, sadece dışarıyı görsün istiyorsanız balkonunuz varsa file taktırıp rahatça takılmasını sağlayın derim, inanın balkonları çok seviyorlar. dışarıya alıştırmak isterseniz o konuda da yardımcı olurum ama çantada sağa sola taşımak, k*ç kadar şeyin içerisinde saatlerce kalması, çok bunaltıcı bir durum.

Mery16

@blue_hpood avm gibi kapalı bir alana götürmeyi düşünmüyorum. Ama açık alana gittiğimde götürmek istiyorum. Tasma vs güvenemiyorum bir yere temas etsin istemiyorum. Çantasında götürmek istiyorum sadece.

Mery16

@blue_hpood avm gibi kapalı bir alana götürmeyi düşünmüyorum. Ama açık alana gittiğimde götürmek istiyorum. Tasma vs güvenemiyorum bir yere temas etsin istemiyorum. Çantasında götürmek istiyorum sadece.

Mery16

@blue_hpood avm gibi kapalı bir alana götürmeyi düşünmüyorum. Ama açık alana gittiğimde götürmek istiyorum. Tasma vs güvenemiyorum bir yere temas etsin istemiyorum. Çantasında götürmek istiyorum sadece.

Mery16

@blue_hpood avm gibi kapalı bir alana götürmeyi düşünmüyorum. Ama açık alana gittiğimde götürmek istiyorum. Tasma vs güvenemiyorum bir yere temas etsin istemiyorum. Çantasında götürmek istiyorum sadece.

Mery16

@blue_hpood avm gibi kapalı bir alana götürmeyi düşünmüyorum. Ama açık alana gittiğimde götürmek istiyorum. Tasma vs güvenemiyorum bir yere temas etsin istemiyorum. Çantasında götürmek istiyorum sadece.

Mery16

@blue_hpood avm gibi kapalı bir alana götürmeyi düşünmüyorum. Ama açık alana gittiğimde götürmek istiyorum. Tasma vs güvenemiyorum bir yere temas etsin istemiyorum. Çantasında götürmek istiyorum sadece.

Mery16

@blue_hpood avm gibi kapalı bir alana götürmeyi düşünmüyorum. Ama açık alana gittiğimde götürmek istiyorum. Tasma vs güvenemiyorum bir yere temas etsin istemiyorum. Çantasında götürmek istiyorum sadece.

Mery16

@blue_hpood avm gibi kapalı bir alana götürmeyi düşünmüyorum. Ama açık alana gittiğimde götürmek istiyorum. Tasma vs güvenemiyorum bir yere temas etsin istemiyorum. Çantasında götürmek istiyorum sadece.

Mery16

@blue_hpood avm gibi kapalı bir alana götürmeyi düşünmüyorum. Ama açık alana gittiğimde götürmek istiyorum. Tasma vs güvenemiyorum bir yere temas etsin istemiyorum. Çantasında götürmek istiyorum sadece.

Mery16

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Mery16

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Mery16

Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.