Çin Aslanımın Tüyü Çıkmıyor

zynlkls

Merhabalar Öncelikle Herkese iyi günler dilerim
Sıcak Yaz Gününde Çin Aslanı Köpeğimi Serinlemesi ve rahatlaması için makine ile traş ettim , Fakat Tüyleri eskisi gibi sık çıkmıyor ve sırt kısmında 1 avuç yerde tüy çıkmıyor , Genel sağlığıyla herhangi bir sorunu yok , Sadece tüylerinin sıklaşması ve o çıkmayan kısım için herhangi bir ilaç , doğal yöntemli tedavi varmıdır ? teşekkür ederim .

2 CEVAP

blue_hpood

sorunuzun cevabını bilmiyorum fakat size bir önerim var, bir daha asla traşlamayın. iyi niyetle yapıyorsunuz fakat tüyleri onları sıcaktan ve soğuktan koruyorlar. tüyler sağlığını kaybetmediği sürece traşlanmamalı. umarım eski hâline gelir.

Sezgek

Biotin çinko takviyeleri deneyebilirsiniz köpekler için olanı ayrıca köpekler için deri sağlığı üzerine takviyeler varsa onları da kullanabilirsiniz ama çıkmaması ilginç vete fe danışın derim