Pazartesi Kedimi Kisirlastircam

ahsennn0

Önümüzdeki pazartesi kedimi kisirlastircam randevu aldık ama çok gerginim öncesinde ve sonrasında neler yaomam gerek deneyimli olanlar anlatabilir mi

7 CEVAP

ahsennn0

Kedim erkek pazar gece 12 den sonra bir şey vermeyin dediler sabah 9 fa teslim edip akşam 4 civarı alacagiz

Ebrnk

Kediniz erkekse, dikiş bile atılmıyor. Anestezi ( katı anestezi verildi bizimkine, gaz anesteziyi daha zor ameliyatlarda, dişilerde kullandıklarını söyledi), etkisindeyken kusuyor ve idrarını salıyor, biraz sersemlik ve baş dönmesi oluyor tabi, bunu görünce siz de bu zavallıya ne yaptım diyip, başta pişmanlık ve vicdan azabı hissi yaşayıp kendinizi yiyorsunuz. 1 gün, en geç 3 sonrasında toparlanmış oluyor ve eskisinden daha sevecen, hareketli bir ponçiğe dönüşüyor. Dişiler için deneyimim yok. Geçmiş olsun, başarılı bir ameliyat dilerim

salihaondag8

@ebrnk dediğinize katılıyorum erkek kedilerde sorunsuz ameliyat olup bitiyor bir sıkıntı yaşamazsınız kedni kedimde rkek ve yaşayıp deneyimledim ama dişi kedilerde bu durum biraz sıkıntı oluyor yani tanifiklardan ve bilgi yoluyla biliyorum ama zamanla duzeliyorlar bir sıkıntı olmaz inşallah yine veterinerinizden destek alıp sorabilirsiniz bir sıkıntı yaşarsanız 🤗

salihaondag8

Tabi herşeyden önce veterinerin iyi olması o iyi oluup aradığınız zaam cevap versin yeyer diğer türlü hemen geçer gider saten insallah 🤗

Selapus

2 erkek 2 de dişi kedimi kısırlaştırdım...Dişi kedilerde de minicik bir dikiş vardı...Ameliyattan önceki gün saat 24 ten sonra mama ve su vermeyeceksiniz...Benimkiler ameliyat sonrası 5-6 saat veterinerde kaldılar...Ne kusma ne de halsizlik hiçbir sorun yaşamadılar...Veteriner önemli...Umarım sizin kediniz de kolaylıkla atlatır.

ahsennn0

Kedim erkek pazar gece 12 den sonra bir şey vermeyin dediler sabah 9 fa teslim edip akşam 4 civarı alacagiz

ahsennn0

Dikiş olmadığına rahatladım gergin ve vicdan azabı da cekiyorjm