Merhaba Kedilerim Simba Ve Mia'ya Pusetli Gezinti

SimbaMia

2 kedimi aynı anda gezdirip gittiğim yerde(cafe,restoran) rahatça yanımda emniyetle durabilmeleri için puset arıyorum. ******.com da tam istediğim gibi bir model beğendim. Türkiye'ye gönderilmiyor diye not düşmüşler. Bu konuda öneriniz var mı acaba?

17 CEVAP

Breda

Bir de belirtmek isterim o kadar parayı zor durumdaki hayvanlar için kullansanız daha mutlu olursunuz emin olun.. keyifli gibi görünse de o arabayı alsanız bile çok fazla kullanamazsınız.. kedişlerinizin huyu da değişir..

Heiter

O poşetin içinde iki değil bir kedi bile bunalmaz mı? :/

YASEMINY

bence hiç kullanışlı değil hatta eziyet gibi gelebilir hayvana

Mariana

Kediniz belki ev ortamını daha çok seviyordur bunu bir işaret kabul edin bence :)))))))))))))

akitalove

Aslnda benim de boyle biseyim var malesef cunku bazen almiyolar her yere pusetle sokarim en azndan diye dusunuyorum keske turkiyeye gonderilse

SelinTuksal

yaaa :((( bende aslında türkiyeye gönderimi olan 5 tane sweatshirt atmıştım ****** sepetime ama bikaç kişiye sordum, gümrükte takılır dediler ve o sepet boşa gitti :'''((( o kdar beğenerek doldurmuştum ki o sepeti...

Breda

*********** da var bi model.. bebek arabası gibi.. komik görünür ama zevk tabi.. ben alsam kızım biner kediye kalmaz..

Breda

http://www.***********.com/petaraba-kedi-kopek-tasima-arabasi-pembe-p-HBV000001925G?magaza=********&wt_gl=cpc.nelk.petshop.pla&gclid=CjwKCAiA15vTBRAHEiwA7Snfc05WcbeUAFLHmodlCsgFBCxj3ygNCNnqVyAFZq_ne0F4jVzfgaRTSBoCcLoQAvD_BwE

SimbaMia

Telekkür ederim doğru söylüyorsunuz

aleyn

****** temmuzda türkiyeye gelecek, biraz daha beklerseniz alabilirsiniz.. yalnız dışarıya çıkmaya alıştı mı sürekli çıkmak isteyip miyavlayabilirler..

emine64

********** te vardır belki

emine64

Ama bence gerek yok strese girerler

SimbaMia

:)))))) 1-2 saat değişikkik olsun onlara biraz etrafa baksınlar istiyorum

SimbaMia

Aslında söylemeyi unuttum. Evde taşıma kutusu küçücük ve içine girip bekliyorlar. Hadi gidelim gibisinden. Kutuyu ne zaman getirsem kendileri girer... bu davranışkarından ikham aldım

SimbaMia

İlham aldım