Kedim Bana Alışamadı Mı?

thorcat

Merhaba kedim 6 aydir bizimle olmasna ragmen bize alisamamis gibi hissediyorum hala cok mesafeli geceleri yanima gelip sirnasip yatiyor ama onun haricinde normal bir kedi gibi samimi degil acaba iran kedisi oldugu icin böyle soguk olabilir mi? Veya bana alismasi icin ne yapabilirim?

5 CEVAP

ursaminor

Kilit kelimeler: "normal bir kedi gibi" ahahahha çok güldüm, Allah da sizi güldürsün :D
Normal bir kedi mi varmış yahu?
Kedilerle köpekler çok farklı birbirinden. Köpek insana bağımlı, insan kediye bağımlı gibi düşünün. Kedi zincirin en üst noktasında. Şaka değil, sahiplendirme filan deniyor ya. O kediyi sahiplendirme değil, insanı kediye sahiplendirme yani.
Canı isterse sevdirecek, canı isterse gelecek, canı isterse öpecek, canı isterse kucakta kalacak. Ama istemezse (ki genelde istemez) o zaman işte tutabilene aşk olsun!

Siz tatlı canınızı üzmeyin. Kişilikli bir aile bireyi var evde ve böyle yapısı da ne yapalım deyip geçin. O zaman hafifliyor insan. Olduğu gibi kabullenin :D

Semrakanar

Ayni durum bendede var

Semrakanar

6 aylik oglum seninki iyi sana sirnasip yatiyor benimki onuda yapmiyor simdi ona egitim vermekle ugrasiyodum yatagina git cabuk diye rusvetlee :D

Semrakanar

Yapilarii boyleymis malesef cok merhametli sevecen ama kucakta durmayi sevmez kendini uykusu disinda sevdirmek istemez birlikte yatmayi sevmez kafasina gore takilmaya bayilan bi cins yani

Semrakanar

Bakimlarini bile uyurken yapabiliyorum sadce uyanikken yaptirmiyor yapacak bisey yok oyle kabul etcez galiba ama egitmeye calis ben seslendigimde lokum buraya gel dedigimde dibimde biter baskasi cagirinca gitmez benim sesimi nerdrn duyarsa duysun gelir ama onuda maltlarla dedim ya rusvett onla alistirdim simdi yatmasi icin ugrasicam biraz simdi ilk denemem fena degildi :)