20 Lt Kum Ne Kadar Gider

Neclanzr

Ilk defa kedi sahiplendim pek bilgim yok 20 litre kum ortalama olarak ne kadar gider ?

8 CEVAP

GzdeAkbuz

Bu kedi tuvaletinin kapasitesiyle alakalı aslında kimine 10lt full doldurulur böylelikle 2\3 ay gider yada tuvalet küçüktür 5lt şeklinde eklenir 4\5 ay gidebilir belki dahada uzayabilir temiz tutulduğu sürece tabi bazıları habire kum değişikliği yapamadığı durumlarda eski kumu atmadan tuvaleti yıkayıp eski kumla yeni bir kumu karıştırıp kumdan baya tasarruf ediyorlar birde kum kaliteli ise tozutma oranı topaklanma emiş gücü falan etkili tabi yoksa zor olur sizin için

Palyaco

Tuvaletin boyuna enine göre değişir 7 cm olmalı kumun yüksekliği azaldıkça eklenir 2 ay ortalama

KimJeongguk

26 Ağustosta almışız biz en son 20lt kum şuan 5lt si kaldı. 4 ay gidiyor diyelim 1 kediye.

dilanbulent

Yani elbette kum kabının büyüklüğüne göre değişiyor. Normal standart kedi tuvaletlerine aşağı yukarı 3 ay gider. Ama ben zamanında xxl kedi tuvaleti almıştım, 2 ay bile dayanmaz ona :)

KravatliKedi

XXL kapalı tuvalet kullanıyoruz 10 lt 20 gün zor gidiyor ever clain kullandığım halde

AslanPati

20lt kum 2 ay gider.

stellabennett

1 ya da 1 buçuk ay gider

Lorelei94

En buyuk kapali tuvalet var bizde 10lt alıyoruz hep 2 bucuk 3 ay gidiyor 20lt olsaymis demek ki baya bi gidermis. Ben hergun kum temizliyorum kürekle azaldikca uzerine kum ekliyorum bu sekilde baya bi gidiyor