Kedim Kendi Kulağını Yara Yaptı

outlaw

Kedim kaşınırken kulağının arka kısmını kanattı, piresi damlasını bu ay başında attık şu an pire sorunu olacağını sanmıyorum ama yine de eve dönünce kontrole götüreceğim, sizin aklınıza gelen başka bir sebep var mı?

6 CEVAP

Alerjik reaksiyon, orta kulak veya dış kulak enfeksiyonu, mantar, uyuz , pire akla gelenler. Muayene ettirmeniz en mantıklısı olacaktır.

sude24sena

geçmiş olsun

PetlebiAlisveris

kediler yapabiliyor bazen böyle şeyler, tırnaklarının uzunluğu vs vs sebep olmuş olabilir karşınmasının sebebi pire olmasa bile başka herhangi bir parazit olabilir.. dışarı çıkan kedilerde olması normal açıkçası

outlaw

teşekkürler bu gün yeniden bir pire damlası yaptık başka herhangi bir problemi yok :)

dogaaonaat

alerjik olabilirmi

dogaaonaat

haa çok iyi bir sorunu yokmuş anlaşılan >