İç Parazit Sorunu

selincakmak

İç parazit aşısı oldugu halde kedim kurt döküyor neden olmuş olabilir?

2 CEVAP

Parazit aşısını mevcut bir parazit sorunu olduğundan dolayı yaptırdıysanız dökmesi normal. 1 haftaya kalmaz var olan parazitleri döker ve parazit biter.

pongul

sorun uzun vadede devam ederse aşının içerisindeki etken maddeler yeterli gelmemiş demektir. iç parazitte ayrıca hap daha etkilidir, enjeksiyon ücreti vs için iğne uygulaması yapıyorlar çoğunlukla.