Tavşanım İçin Yeterli Saman Ve Kuru Otu Nereden Bulabilirim?

sebii

Evde 3 tavşanım var. Önceden petshoplardan paketlik alıyordum ama tavşan sayısı arttıkça yetersiz ve pahalı gelmeye başladı. Ankara’da ya da internette kiloluk saman ya da kuru yonca/ot nerden alabilirim?

4 CEVAP

kedici

internette sahibinden.comda ilanlar mevcut ordan bakabilirsiniz :)

Myfurballs

Merhaba, vixpet.com sitesinden bakabilirisiniz, daha yenilerde keşfetmiş olduğum ve alışveriş yaptığım bir sitedir, eğer daha uyguna bulabilirseniz, lütfen bizimlede paylaşır mısınız ? :D

Daha uygun petshoplar oluyor bir de internet den araştır

Ssenaa51

Merhaba ben ***********.com dan alıyordum takip edersen eğer indirimler oluyo ve yarı fiyatına ıniyo :)