Kedilerde Yeni Mamaya Geçiş Kısır Yetiksinerkek Kedime

salihaondag8

Arkadaşlar ben kısır yetiskin erkek kedimin maması az kaldı ve geçiş yapmaya başlıyacam yeni mamaya Mama ne kadar kaldığında bu geçişi yapman ferek ve bu geçiş ne kadar sürede biter ve bu geçişekedimib alışmasını nasıl saglayabilirim ve kedimde herhangi sağlık sorunu olmadan atlatirim yeni kedi sahiplendim ve bu geçişlerde sıkıntı yaşıyorum ve kedimde herhnagi vir sıkıntı olmaması için dikkat etmem gerek diye duydum yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

2 CEVAP

blue_hpood

kedinizin bünyesi sağlamsa bir sorun olmaz. ben n&d’den felicia’ya 2 günde geçmiştim, hiçbir sorun yaşamadık. şimdi felicia’dan tekrar n&d’ye geçiyoruz. bir miktar karıştırarak veriyorum. şu meşhur tabloya pek uyduğumu söyleyemem ama benim canavara böyle şeyler koymuyor zaten. tavsiyem yeni mamadan her gün azar azar ekleyerek 2 haftada tam geçiş yapmanız:)

salihaondag8

Cevabınız için teşekkürler 🤗dediğimiz gibi yapqcam inşallah ozaman bir sıkıntı yaşamayız şuana kadar kademeli olarak gecis yaptım sorun yaşamadım umarım bu mama geçişinide sıkıntısız atlatirim