Merhaba İki Tane 5 Aylik Kedim Var. Her İkiside 5 Aydan Beri İshal. Denemedigim İlac Kalmadi.

tulaybahar

iki kere ic parazit asisida oldular. boyle olmasina ragmen su gibi ishal. yardimlarinizi bekliyorum. lutfen onlari boyle gormek beni cok uzuyor. tsk ederim

4 CEVAP

deniz_berkan

veterinere sordunuzmu bu durumu ?

tulaybahar

evet sordum, gene ayni ilaclari verdiler. ve hic bir ise yaramadi. Benim bildigim ilk once analiz edilir ne var ne yok gorurler ondan sonra tedavi yapilir. hakikaten ne yapacagimi bilmiyorum. zaten datcada iki tane veteriner var.. o kadar

HANGİ MAMAYI KULLANIYORSUNUZ ??

Elfffff

Mama değişimi
Süt ya da diğer gıdaların intoleransı
Bozulmuş gıdaların tüketilmesi
Alerjik reaksiyon
Bakteriyel veya viral enfeksiyon
İç parazitler (Yuvarlak solucan, koksidiya ve Giardia gibi)
Enflamatuar bağırsak hastalığı
Böbrek ya da karaciğer hastalıkları
Kanser ya da sindirim sisteminde tümör oluşumu
Çeşitli ilaçlar
Hipertiroidi
Kolit (alıntı)