Katılalım Ankete Teşekkürler ?

salihaondag8

Arkadaşlar bu markalardan en çok hangi marka fiyatını hakedip güzel içerikli ve fiyatına göre kaliteli oylarsaniz sevinirim olumlu olumsuz kullanan ve fikri olan herkes cevaplarsa sevinirim teşekkürler

12 CEVAP

salihaondag8

Arkadaşlar anket yaptığım cevaplar cikmamis kusura bakmayın lavital kuzu etli bonacibo tavuklu reflex tavuklu purina one sığır etli trendline tavuklu cevap oladah yazarsanız sevinirim

Efekilic

Bonacibo tercih edebilirsiniz
Aralarından o olmazsa lavital

dilanbulent

Bonacibo

Palyaco

Lavital

Cennet29

Econature balıklı kedi mamasının kokusu cok güzel çoğu kedi yiyor

Cennet29

Sizin sorduklarınız arasından bonacibo ve lavital

KedicikUzum

Bonacibo o olmazsa lavital

salihaondag8

Cevaplarınız için teşekkürler arkadaşlar peki bunların dahada iyisi olarak ne önerirsiniz bu mamalar gibi uygun butceli orta segment parasına göre kaliteli güzel içerikli mamalar varsa önerirseniz sevinirim

FerideH

Brit Care veya Bozita öneririm. Biraz daha fiyatı yüksek ama içerik temiz en azından.

KediLana

La vital adamdır

TATA4242

La vital ya da diğer tavsiyem secenekde olmayan felicia fiyat olarak benzerler.

salihaondag8

@tata4242 dediğiniz markayı denemek istiyorum siz kullandinizmi içerik olarak nasıl ve fiyatına göre kaliteli ve güzel içerikli uygun fiyatlı diye denemek istiyorum yani ya felicia yada prochocie hakkında görüşlerini söylersen sevinirim pek madidi durmim yok o yüzden yüksek kaliteli pahalı mama alamıyorum ve kedim çok seçici tavuk seviyor ve her mamayı yemiyor bu iki markadan hangisini tercih etmeliyim sizlerde cevaplarsanız sevinirim arkadaşlar teşekkürler