Kedi Kumu Tavsiyesi Lütfen

Ceeesur

Selam arkadaslar ben yurt disinda yasiyorum ve kedi kumu tavsiyelerinizi bekliyorum (umarim burdada vardir tavisye etikleriniz). kedime bu hafta 3 tane degisik kum aldim. Ikisindende hic memnun degilim hep patisine yapisiyor kumlar biraz kalinini aldim yine aynisi. Sizin tavsiyeleriniz ne? 🙏🏼😫

10 CEVAP

Mertcantt

Ben Proline veya GardenMix bebek pudralı olanı kullanıyorum. Küçük taneli olanları seçiyorum. Memnunum

pablopicasso

Reflex aktif karbonlu ( turkuaz tada kırmızı kutu) neredeyse evet clean ile eşdeğer

stellabennett

orada var mı bilmiyorum ama ben EuroCat beğeniyorum onun dışında Ever Clean öneriyorlar

KimJeongguk

Vancat aktif karbonlu kullanıyoruz 1.5 yıldır

Baliminannesii

Sandy

latte9

Lindo cat kokusuz kalın taneli

latte9

Lindo cat kokusuz kalın taneli

FerideH

Çam peleti kullanmanızı öneririm. Çünkü diğerleri toz yaptığı için kedinize de size de zararlı.

gece18

Natural bastet kedi kumu kullanıyorum.

Havva6134

Ever clean en iyi kedi kumu olarak biliniyor döviz yüzünden bizim için çok pahalı kalıyor yaşadığınız yerde ulaşılabilir bi fiyattaysa deneyebilirsiniz eve dağılma koku vs problemleri olmuyor diyor deneyenler