Yetişkin Kedi Maması Önerisi

Mertcantt

Herkese Merhaba, kedim 1.5 yaşında. 3.5 kilo. Çok seçici bir kedi. Maması dşında hiçbir şey yemez ve içmez. Şuanda Royal Canin Yavru maması kullanıyoruz. Artık yetişin mamasına geçeceğiz. Yaş mama olarak Proplan Delicate kullanıyorum ve bayılıyor. Bayıla bayıla yediği tek şey bu. Daha önceden ND yavru maması kullandım fakat sevmedi. Şimdi tekrardan ND almak istemiyorum. Aklıma Proplan Delicate Hindili Kuru mama geldi. Onu sipariş vereceğim sanırım. Acana veya Orijen gibi markalar çok daha iyi biliyorum fakat o kadar bütçem yok maalesef. O yüzden önerilerini istiyorum. Ne alabiirim?

3 CEVAP

Siyamask

Royal canin yetişkin mamalarından da devam edebilirsiniz. Şahsen Proplan ile muadil olduklarının kanısındayım.

Rosier4

N&D tahılsız biraz daha uygun olsun derseniz N&D düşük tahıllı - Brit Care - Advance - Bozita araştırmalarıma göre konuşuyorum.

stellabennett

eğer sizin için tahıllı ya da tahılsız olması fark etmiyorsa karışık olarak söylüyorum Bozita Exclusion Nutri Sanabelle