Yardım Edin Lütfen

MiaDamlaa

Kedim uzun zamandir geceleri uyutmuyor kızgınlık da değil beni uyandırıp kendi susuyor tekrar uyuyunca tekrar uyandırıyor uykusuzum şuan yoruyorum uyuyor ama az sonra beni uyandırmak la meşgul oluyor ve kendini sevdirmeyen kedim bugün kendini sevdirdi çok şaşırdım hergün uykusuzluk dan ben hasta olcam ne yapmam lazım neden beni uyandırıp susuyor sebebi ne olabilir

4 CEVAP

MiaDamlaa

Şuan belli etti kızgınlık dönemine tekrar girdi :) @YasaYasa kedim 9 aylık çiftlesmedi kısırlaştırcm:)

YasaYasa

Evet kızana girince kediler sahiplenrinden ilgi isterler :))

YasaYasa

Kediniz çiftlesti mi ve kaç aylık:))

Elfffff

Bir yerde dişi kedilerin kızgınlık döneminde hiç yapmadığı davranışları yaptığını okumuştum.Size kendini sevdirmek istemesi,severken titremesi belirtileri olabilir.