Acana Pacifica Taneleri

bskrkn

Bir süre önce Acananin pacifica mamasina geçtim başta denemek amaçlı 340 Gr lik paketinden almıştım o bitince 1.8 kg luk paket aldım fakat mama taneleri birbirinden farklı ilk aldığım küçük paketin taneleri çok küçüktü şuan kullandığım taneler daha büyük kullananlar varsa fotoğrafa bakıp karşılaştırma yapabilir mi

5 CEVAP

bskrkn

Kedim mamayı yedikten hemen sonra kustu mamanın sahte ya da bozuk olduğundan şüpheleniyorum artık lütfen kullananlar fotoğrafı inceleyip yorum yapabilir mi :(

bskrkn

Küçük paketi iki haftadır eski mamasina karıştırarak verdim hiçbir sıkıntı yoktu büyük pakete dün gece geçtim bu sabah yedikten hemen sonra olduğu gibi kustu :( normalde kusan bir kedi değil hiç bir senedir toplamda üç kere falan kustu

gece18

Nerden aldınız mamayı? Aldığınız yeri almadan önce detaylı bir şekilde sorgulayıp araştırdınız mı?

bskrkn

Evet, bilinen bir petshop sitesi

KayahanK

Acana Türkiye distribütörü Şadanlar **********n teyit edebilirsiniz.