Kedım Hamıle Mı

YasaYasa

Kedim ciftleseli 17 gün oluyo meme uçları çıkmaya başladı hamiel mi

5 CEVAP

kedilimadam

Çok yüksek ihtimalle hamile:)

kedilimadam

Veterinere gitmek için bir ayın dolmasını beklemenizi öneririm.İlk belirti memelerde oluyor zaten, belirginleşiyorlar.Ama aslında normal haline göre çok daha fazla uyumaya başladıysa bu da hamileliğin bir göstergesi.Şimdiden hayırlı olsun, umarım anne de bebişler de çok sağlıklı olur:)

YasaYasa

Kedilimadam amin inşallah uyumaya başladı zaten biraz da oburlasti :))

kedilimadam

Biraz daha sabretmeye çalışın, karnı da 1 hafta kadar sonra büyümeye başlayacaktır hamileyse.Çiftleşmenin üzerinden 1 ay geçtikten sonra veterinere götürüp elle muayene ettirebilirsiniz.

YasaYasa

Kedilimadam teşekkür ederim memeleri böyle olmaya başladı 20 gün dolsun vete de goturcem