Hangi Kedi Irkı Sessiz Bir Karaktere Sahiptir ?

luffy

Daha önce ömrü boyunca beslediğim evcil hayvanlarım oldu. Halen bir gonzalezim bulunmakta. Şimdi bir de kedi edinmek istiyorum ama sessiz olması gerekiyor apartmanda oturduğumdan.

35 CEVAP

uurcuk

british shorthair

ecmsn

Persian yani iran kedileri sessiz kedilerdir kucağı sevmezler karsınızda otururlar biblo gibi :)

kars

british

kars

scottish fold bombay

umut61

Yukarıda arkadaşların yazdığı kediler çok şirindir ama sessiz değildirler! İran kedisi çok sessizdir ama çok tüy döker. Tek bir kedi var sesi çıkmayan oda Exotic Shorthair.

MIRA

Her kedi sessizdir denildiği gibi arkadaşlar köpek değilki bu havlasın günde 1 kere belki miyavlar o da mamadandır bişeydendir çiftleşme dönemi geldiğinde aman dikkat derim 2 tekirim var ikiside kısır. kısırlaştırırsın yada çiftleştirirsin durumuna bağlı :)

LoveAnimals

Benim 2 aylık tekir erkek kedim var ben de apartmanda yaşıyorum ve neredeyse 1ooo de 1 miyavlar o da sadece sıkıldığında,açken elimde yiyecek gördüğünde ve yalnız kaldığında.

KediliBaba

klasik cevap her kedinin karakteri farklıdır olur ama kesinlikle iran kedileri en sessiz(az miyavlama) en az hareketli(yükseklere çıkmama) gibi özellikleriyle her türün önüne geçer.Besliyenler zaten direk bilir bunu ama şimdi çok hayvan sever korumacı duygusal arkadaşlar kızar sokakta bunca kedi varken iran kedisimi tavsiye ediyorsunuz diye illa bir dalaşmaya çalışırlar ama açık net arayla tekrar ifade ediyim iran persian kediler çok az miyavlar ayda bir iki kere belki okadarda değil ve asla buzdolabı raf üstlerinde falan gezmez yaşı girince bir biplo gibidirler çoğu hantal bulur bu sebeple oyuncak gibi bu ne böyler diyip sevmiyenlerde var.

KediliBaba

Siyam kedimde var ve kesinlikle konuşkan dırlar teperlerde gezerler diğer sokak melezleri ise muhtelif ahlaklara sahiptir çoğu çok hareketlidir.

KediliBaba

Hortlamış konu :))

Tikih

British ve scottish olabilir ama benim smokin cinsi kedim hiç çıt çıkarmıyor . Aynı british gibi sürekli uyuyor

Cathorn

her kediye göre değişir ama en sessizleri iran kedileridir ama bence cinsine bakmayın

AyseBerraAydin

Skotis British Persian hikaye. Hiçbir kedi bağırmaz ve konuşmaz çok fazla. Ama birkaç ırk dışında (Siyam gibi) Kediler miyavlasa bile komşular duymaz merak etmeyin. Hiçbirimiz müstakil evde yaşamıyoruz değil mi ? #SATINALMASAHİPLEN

TarcinAyse

Scottish straight